Mina aitan Eestit

Pihlapuu lasteaed osales 2022.a lõpus Eesti MTÜ korraldatud heategude konkursil MINA AITAN EESTIT – eesmärgiga märgata enda ümber abivajadust ja tegema heategu.

“Soovime, et lapsed hooliksid, märkaksid ja pakuksid abi ning usume, et koos muudame meie kõigi elu Eestis sellega paremaks!”

Lotte, Pipi ja Muumi rühmad käisid koos muusikaõpetaja Kätliniga Põlva valla hooldekodus eakatele rõõmu viimas, laulmas, tantsimas, kadrikombeid etendamas, kuuske kaunistamas ja jõululuuletusi viimas. Mõmmi rühma lapsed valmistasid savist kuuseehted Ristipalo hooldekodu kuusele ja viisid omavalmistatud ehted ka Põlva raamatukogu lasteosakonda. Kampaaniaga „Jõulukaardid hooldekodudele“ liitusid Lotte, Sipsiku, Poku, Mõmmi, Tibu, Kiisu ja Kakukese rühmad. Vanderselli rühmas oli pereõhtu, kus lapsevanemad koos oma lastega valmistasid jõulukaardid laste vanaemadele ja vanaisadele.

Meie lasteaed sai konkursil tunnustuse aktiivse osaluse eest ning kategoorias Mudilased 22 sai Mõmmi rühm loosi teel üllatuspreemia.

Viide Aitan Eestit kodulehele