Töötajad

Nimi E-mail Lisamärge Telefon
Kaire Hääl direktor@pihlapuu.ee direktor 5819 0694
Tiina Tomingas tiina@pihlapuu.ee õppealajuhataja 514 8507
Maret Pedoksaar maret@pihlapuu.ee majandusalajuhataja 513 4710
Jaanika Kogri liikumine@pihlapuu.ee liikumisõpetaja
Nele Risttee nele@pihlapuu.ee muusikaõpetaja
 Kätlin Vaher  katlin@pihlapuu.ee sõimerühmade muusika- ja liikumisõpetaja
 Riina Vikman  logopeed@pihlapuu.ee logopeed
Kiisud
Maike Paabut maike@pihlapuu.ee õpetaja 5332 8002
Lea Elias lea@pihlapuu.ee õpetajat abistav töötaja
Kaja Varend kaja@pihlapuu.ee õpetaja abi
Tibud
Jaanika Jalas jaanika@pihlapuu.ee õpetaja 5148 513
Heli Kalk helik@pihlapuu.ee õpetaja
Piret Zirna piret@pihlapuu.ee õpetaja abi
Kakuke
Riina Leesalu riina@pihlapuu.ee vanemõpetaja 5819 0916
Annemari Vaniko annemari@pihlapuu.ee õpetaja
Reelika Kapp reelika@pihlapuu.ee õpetaja abi
Pipi
Ülle Hindriksoo ylle@pihlapuu.ee vanemõpetaja 5130 006
Petra Polli petra@pihlapuu.ee õpetaja
Merle Käis merle@pihlapuu õpetaja abi
Mõmmi
Veera Padar veera@pihlapuu.ee vanemõpetaja 5819 0918
Liivi Lavrikov liivil@pihlapuu.ee õpetaja
Karin Tintso karin@pihlapuu.ee õpetaja abi
Poku
Ulvi Stanevitš ulvi@pihlapuu.ee vanemõpetaja 5819 0919
Marili Lepik marili@pihlapuu.ee õpetaja
Heli Jalas heli@pihlapuu.ee õpetaja abi
Lotte
Liisi Haljasmäe liisi@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0690
Marit Rattus marit@pihlapuu.ee õpetaja
Luule Täht luule@pihlapuu.ee õpetaja abi
Muumi
Mai Tammvere mai@pihlapuu.ee vanemõpetaja 5819 0920
Liivi Põld liivip@pihlapuu.ee vanemõpetaja
 Helen Lattik helen@pihlapuu.ee õpetaja abi
Vandersell
Pille Kaarsalu pille@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0917
Helle Ehasalu helle@pihlapuu.ee õpetaja
Karmen Sabbal karmen@pihlapuu.ee õpetaja abi
Sipsik
Malle Adamson malle@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0921
Mari-Liis Kasak mari-liis@pihlapuu.ee õpetaja
Elle Pendla elle@pihlapuu.ee õpetaja abi
Lapsehoolduspuhkusel viibivad töötajad
Egle Linnus õpetaja
Nele-Triin Saago õpetaja
Roosmarii Hilkja õpetaja abi
Annika Kiristaja õpetaja abi