Töötajad

Nimi E-mail Lisamärge Telefon
Kaire Hääl direktor@pihlapuu.ee direktor 5819 0694
Mari-Liis Kasak mari-liis@pihlapuu.ee õppealajuhataja 514 8507
Maret Pedoksaar maret@pihlapuu.ee majandusalajuhataja 513 4710
Jaanika Kogri liikumine@pihlapuu.ee liikumisõpetaja  
Nele Risttee nele@pihlapuu.ee muusikaõpetaja  
Triin Kikerman triin@pihlapuu.ee õpetaja (muusika, liikumine, loovtegevused)  
Riina Vikman logopeed@pihlapuu.ee logopeed  
Egle Linnus egle@pihlapuu.ee eripedagoog  
       
Kiisu
Maike Paabut maike@pihlapuu.ee õpetaja 5332 8002
Lea Elias lea@pihlapuu.ee õpetajat abistav töötaja
Roosmarii Hilkja roosmarii@pihlapuu.ee õpetaja abi
Tibu
Marit Rattus marit@pihlapuu.ee õpetaja 5148 513
Heli Kalk helik@pihlapuu.ee õpetajat abistav töötaja
Merle Käis merle@pihlapuu.ee õpetaja abi
Kakuke
Veera Padar veera@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0916
Reelika Kapp reelika@pihlapuu.ee õpetajat abistav töötaja
Heidi Herzmann heidi@pihlapuu.ee õpetaja abi
Pipi
Ülle Hindriksoo ylle@pihlapuu.ee õpetaja 5130 006
Petra Polli petra@pihlapuu.ee õpetaja
Heli Jalas helij@pihlapuu õpetaja abi
Mõmmi
Jaanika Kivi jaanika@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0918
Liivi Lavrikov liivil@pihlapuu.ee õpetaja
Karen Vaarask karen@pihlapuu.ee õpetaja abi
Poku
Ulvi Stanevitš ulvi@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0919
Marili Lepik marili@pihlapuu.ee õpetaja
Kaja Varend kaja@pihlapuu.ee õpetaja abi
Lotte
Liisi Haljasmäe liisi@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0690
Annemari Vaniko annemari@pihlapuu.ee õpetaja
Piret Zirna piret@pihlapuu.ee õpetaja abi
Muumi
Mai Tammvere mai@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0920
Liivi Põld liivip@pihlapuu.ee õpetaja
Annika Kiristaja annika@pihlapuu.ee õpetaja abi
Vandersell
Pille Kaarsalu pille@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0917
Helle Ehasalu helle@pihlapuu.ee õpetaja
Karmen Sabbal karmen@pihlapuu.ee õpetaja abi
Sipsik
Tiina Konsand tiinak@pihlapuu.ee õpetaja 5819 0921
Ane Kaskla ane@pihlapuu.ee õpetaja
Elle Pendla elle@pihlapuu.ee õpetaja abi
Lapsehoolduspuhkusel viibivad töötajad
Karin Tintso õpetaja abi
Nele-Triin Saago õpetaja