Koosseis ja kontaktid

Põlva Lasteaed Pihlapuu hoolekogusse kuuluvad:

Diana Pavlov diana.pavlov1992@gmail.com Kakukese rühma esindaja
Merilin Alve merilin@wiera.ee Tibu rühma esindaja
Jaan Konks jaan@sodalis.ee Kiisu rühma esindaja
Kaupo Kaskla kaupokaskla@gmail.com Poku rühma esindaja
Maarja Vigel maarja.vigel@gmail.com Muumi rühma esindaja
Jan Jõema jan.joema@kki.ee Mõmmi rühma esindaja
Kristina Masen masen.kristina@gmail.com Vanderselli rühma esindaja
Heleri Puri heleripuri@gmail.com Lotte rühma esindaja
Anne Niinepuu kaalud23@gmail.com Pipi rühma esindaja
Kärt Mõtsar  kart.motsar@eesti.ee Sipsiku rühma esindaja
Janika Usin janika.usin@polva.ee Põlva Vallavalitsuse esindaja
Nele Risttee nele@pihlapuu.ee Lasteaiaõpetajate esindaja

Hoolekogu kontakt : hoolekogu@pihlapuu.ee

Põlva Vallavalitsuse korraldus Põlva valla üldhariduskoolide, koolieelsete lasteasutuste ja huvikoolide hoolekogude koosseisude kinnitamise kohta.